pre-loader

Dzienny Dom Senior+ w Dzierżoniowie

Polecane

35, Świdnicka, Osiedle Kolorowe, Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski, województwo dolnośląskie, 58-200, Polska

Dane kontaktowe

Numer telefonu
Strona Internetowa

Opis

Niniejszy ośrodek realizuje cele i zadania określone w przepisach ustawy o pomocy społecznej. Szczególnie skupiamy się na dostarczaniu opieki oraz tworzeniu odpowiednich warunków dla wielogodzinnego przebywania osób, które znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych. Działa to wobec tych, którzy nie są w stanie pokonać tych trudności wykorzystując jedynie swoje własne środki, możliwości i uprawnienia. Naszym głównym celem są zwłaszcza osoby w wieku emerytalnym, które zmagają się z trudnościami życiowymi, rodzinnymi oraz niepełnosprawnością.

Ośrodek Dziennego Wsparcia jest miejscem przeznaczonym dla 100 osób obu płci. Są to osoby, które ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność potrzebują wsparcia i pomocy w codziennych czynnościach, a ich rodziny nie są w stanie zapewnić im takiej opieki.

Nasza placówka zapewnia wsparcie od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Oferujemy minimum osiem godzin dziennie, dostosowanych do rzeczywistych potrzeb uczestników zajęć.

Lokalizacja

Adres
35, Świdnicka, Osiedle Kolorowe, Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski, województwo dolnośląskie, 58-200, Polska

Wyślij wiadomość

Dzienny Dom Senior+ w Dzierżoniowie 0 opinii

Napisz opinię

To ogłoszenie nie ma jeszcze opinii

Napisz opinię

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Skip to content