pre-loader

Dzienny Dom Senior+ w Elblągu

Polecane

16a, Zamkowa, Stare Miasto, Elbląg, województwo warmińsko-mazurskie, 82-300, Polska

Dane kontaktowe

Numer telefonu

Opis

Ośrodek Dziennego Wsparcia “Senior+” mieści się w Elblągu przy ul. Zamkowej 16A. Placówka zlokalizowana jest w sercu Starego Miasta Elbląg, co stwarza liczne możliwości dla uczestników naszego ośrodka, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Mogą oni cieszyć się spacerami nad rzeką Elbląg oraz uczestniczyć w różnych imprezach organizowanych na terenie starówki, w kawiarenkach i restauracjach.

Ośrodek Dziennego Wsparcia “Senior+” został utworzony w wyniku przyznanej dotacji w ramach konkursu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej na realizację Programu Wieloletniego “Senior+” na lata 2021-2025.

W ramach tej inwestycji przeprowadzono wiele prac remontowych, które zaowocowały tym, że obiekt jest teraz w pełni dostosowany do potrzeb osób z różnymi ograniczeniami. Wdrożone rozwiązania obejmują m.in. zewnętrzny podjazd, wewnętrzny podjazd, dostosowane wejście, szersze drzwi wewnętrzne, pozbawione progów i krawędzi pomieszczenia, a także dostosowane łazienki, toalety oraz wygodne włączniki światła, aby stworzyć komfortowe i przyjazne środowisko dla naszych uczestników.

Lokalizacja

Adres
16a, Zamkowa, Stare Miasto, Elbląg, województwo warmińsko-mazurskie, 82-300, Polska

Wyślij wiadomość

Dzienny Dom Senior+ w Elblągu 0 opinii

Napisz opinię

To ogłoszenie nie ma jeszcze opinii

Napisz opinię

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Skip to content